• 532 181 181
  • bbestgsm@wp.pl
  • olx

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Większość napraw (wymiana wyświetlaczy, wymiana baterii) wykonujemy na poczekaniu - nawet w 30 minut. Bardziej czasochłonne prace wykonywane są w ciągu 24-48h. Serwisant ustali z Tobą czas naprawy podczas wizyty w jednym z salonów. Aby nie czekać w kolejce, umów się wcześniej na konkretna godzinę lub skorzystaj z fomrularza napraw, gdzie zgłosisz do nas usterkę, a nasz serwis skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Tak. Przynieś swój nierozbieralny telefon marki Apple iPhone, Samsung, Xiaomi, Sony, Huawei, LG lub innej, a wymienimy w nim baterie w ciągu kilkunastu minut.
Posiadamy w serwisie baterie do wielu popularnych telefonów i doświadczenie pozwalające na szybką i bezpieczną wymianę akumulatora.

W naszym serwisie zakupisz także baterie do telefonów w których można wymieniać akumulatory samodzielnie.

W wiekszości przypadków wymieniamy gniazda ładowania na nowe i usuwamy problem z ładowaniem telefonu. Jednak każda usterka telefonu jest indywidualna i może okażać się bardziej skomplikowana, dlatego ustalamy na miejscu szczegóły i diagnozę danego przypadku.

Tak. Wymieniamy wyświetlacze w każdym modelu telefonu. Koszt wymiany i części ustalany jest w zależności od danego modelu telefonu.

Tak. W naszym serwisie szybko i skutecznie naprawimy zalane urządzenie. Pamiętaj, że liczy się czas. Przynieś urządzenie do nas jak najszybciej.

Tak. Posiadamy doświadczenie również w naprawach Iphona, Ipada i innych sprzętów firmy Apple.

Tak, gwarancja udzielana jest na każdą naszą naprawę oraz na części jakie zostały użyte. W zależności od naprawy okres gwarancji jest różny.

Nie. Posiadamy bogato wyposażony magazyn części zamiennych do większości telefonów dostępnych na rynku - zarówno nowych jak i tych starszych. Oprócz usług serwisowych, prowadzimy również sprzedaż części zamiennych (wyświetlacze, baterie, obudowy, aparaty i wiele innych). Możesz oczywiście przynieś swoje części - zamontujemy je dla Ciebie.

Nie, możesz przyjść do jednego z naszych punktów w dowolnym momencie w godzinach pracy danego serwisu. Dla Twojej wygody, możesz wcześniej umówić wizytę telefonicznie lub skorzystać z formularza zgłoszenia usterki.

Znajdź nas na