• 532 181 181
  • bbestgsm@wp.pl
  • olx

Lombard

Skupujemy złoto, biżuterię, kamienie szlachetne, zegarki, monety, telefony, laptopy i inny sprzęt RTV czy AGD

Działamy na rynku od ponad piętnastu lat, i zdobyliśmy zaufanie już wielu klientów z najbliższej okolicy, jak i takich, którzy przyjeżdżają z odleglejszych zakątków  województwa ze względu na naszą atrakcyjną ofertę. Skup przedmiotów nawet do 60% ich wartości,  bardzo miła i kompetentna obsługa , Punkt na dworcu który pracuje nawet w święta i niedziele . Jesteśmy zawsze dostępni . Zawsze dochodzimy do porozumienia z klientem starając się by interes był kożystny dla obu stron . Bez zaświadczeń o zarobkach, wyciągów bankowych czy jakichkolwiek dokumentów potwierdzających dochodów. Bez analizy Twojej historii kredytowej oraz raportu BIK możliwość przedłużenia każdej umowy. Chęć pomocy w każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji.

skup

 

W życiu różnie bywa, a trudne wydarzenia losowe nas nie oszczędzają. Jeśli straciłeś płynność finansową a nie możesz czekać na bankową decyzję kredytową , boisz się chwilówek z pomocą przyjdziemy właśnie my...
Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na współpracę i zawsze pomagamy w potrzebie. Udzielamy pożyczek lombardowych oraz skupujemy ruchomości i nieruchomości! 
Mamy referencyjne warunki które ustalamy indywidualnie!
 

W naszej ofercie posiadamy i skupujemy również:

 

icon1.png

Telefony komórkowe

Smartfony, telefony, tablety: Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, HTC, Motorola, Asus, itp.
 

icon2.png

Sprzęt komputerowy

Komputery, laptopy, serwery, drukarki, akcesoria, monitory, twarde dyski, konsole Playstation, X-Box, Nintendo, gry, pady, akcesoria
 

icon3.png

Sprzęt RTV

Telewizory, radia, sprzęt hifi, wzmacniacze, końcówki mocy, sprzęt hi-end, wieże, amplitunery, głośniki, projektory, ekrany, itp.
 

 
icon4.png

Sprzęt budowlany

Elektronarzędzia, wiertarki, wkrętarki, młoty udarowe, piły, szlifierki, polerki, diaxy, frezarki, itp.
 

icon5.png

Złoto, kosztowności

Złoto, srebro, biżuteria , kolczyki, pierścionki, bransoletki, zawieszki , złom, sztabki, monety
 

icon6.png

Samochody

Samochody, motocykle, rowery,  rowery elektryczne
 

Znajdź nas na